مدیرعامل كوین بیس پیش بینی كرد

یک میلیارد کاربر کریپتو تا ۱۰ سال آینده

یک میلیارد کاربر کریپتو تا ۱۰ سال آینده

به گزارش لباس نو مدیرعامل شرکت ˮکوین بیس گلوبالˮ پیش بینی نمود ظرف مدت یک دهه آینده، یک میلیارد کاربر از کریپتو بهره برده یا آنرا امتحان خواهند کرد که بالاتر از 200 میلیون نفر هم اکنون خواهد بود.به گزارش لباس نو به نقل از ایسنا، برایان آرمسترانگ در کنفرانس میلکن اینستیتو گلوبال اظهار داشت: حدس من این است که در ۱۰ تا ۲۰ سال آینده، ما شاهد آن خواهیم بود که بخش چشمگیری از تولید ناخالص داخلی در اقتصاد کریپتو اتفاق خواهد افتاد.

این اظهارات در حالی صورت می گیرد که بازارهای کریپتو دستخوش تلاطم شده اند. بیتکوین بعد از اینکه در نوامبر به رکورد ۶۹ هزار دلار صعود کرد، با نزول ارزش خود روبرو شده است. بزرگترین رمزارز جهان از شروع سال میلادی جاری حدود ۱۷ درصد کاهش پیدا کرده است.

صداهای منتقد بلندتر شده است اما افرادی مانند آرمسترانگ و کتی وود، مدیرعامل شرکت مدیریت سرمایه گذاری ARK، جبهه متحدی را نشان داده اند. وود حتی در فاینانس غیرمتمرکز که نظارت کمتری روی آن وجود دارد و در آن افراد می توانند بدون دخالت واسطه هایی مانند بانک های به تجارت، وام دهی و استقراض بپردازند، فرصت می بیند.

بر اساس گزارش بلومبرگ، وود در همین کنفرانس اظهار داشت: در حوزه سایتهای مالی غیرمتمرکز (DeFi) و نسل بعد اینترنت، شاهد آن هستیم که شرکتهای مالی زیادی استعدادها را به کریپتو می بازند. بدین سبب آنها باید DeFi را جدی بگیرند یا تهی خواهند شد. ایشان سپس اضافه کرد: ابهام رگولاتوری در آمریکا مانع توسعه کریپتو می شود. شفافیت رگولاتوری در حوزه کریپتو نسبت به اینترنت بسیار آهسته تر صورت می گیرد.
1401/02/13
12:36:20
5.0 / 5
327
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۳
لباس نو