استاندار مركزی خبر داد:

تولید ۱۵ درصد موبایل کشور در زرندیه

تولید ۱۵ درصد موبایل کشور در زرندیه

مرکزی استاندار مرکزی اظهار داشت: با آغاز به کار خط تولید شرکت آتیلا همراه آیهان در شهرک صنعتی مامونیه شهرستان زرندیه ۱۵ درصد نیاز کشور به گوشی تلفن همراه در این کارخانه تولید و روانه بازار مصرف خواهد شد.


فرزاد مخلص الائمه شنبه ۱۱ تیرماه در حاشیه افتتاح یک واحد تولیدی گوشی تلفن همراه در زرندیه که با دستور ویدئوکنفرانسی رئیس جمهور انجام شد در گفتگو با خبرنگاران اظهار نمود: در مراسمی که با حضور رئیس جمهور در سالن اجلاس تهران با حضور فعالان و فناوران و تولیدکنندگان و فعالان بخش اقتصادی برگزار شد، ۲۰۹ طرح اقتصادی در سرتاسر کشور بهره برداری شد.
وی ضمن اشاره به این که از بین هشت طرحی که به صورت نمادین با دستور رئیس جمهور راه اندازی شد سه طرح متعلق به استان مرکزی بود، اضافه کرد: شرکت آتیلا همراه آیهان بعنوان یکی از شرکتهای فعال در حوزه موبایل و تبلت است که با سرمایه گذاری قابل توجه ۴۰۰ میلیارد تومانی راه اندازی شد.
وی بیان نمود: این واحد تولیدی هم اکنون با مونتاژ تلفن همراه فعالیت خویش را شروع کرده است و در آینده نزدیک تولید موبایل با برند ایرانی را در دستور کار دارد و در حال حاضر ۱۵ درصد تولید موبایل کشور در این مجموعه آغاز خواهد شد و مطابق برنامه ای که مدیران شرکت عرضه دادند امیدواریم به سطح پوشش ۳۵ درصد تقاضای بازار با همکاری برندها و نشان های تجاری معتبر جهان برسیم و همینطور بخش تحقیق و توسعه فعالیت برسد.
استاندار مرکزی اضافه کرد: این شرکت به یکی از شرکتهای موفق در عرضه تولیدات موبایل و تبلت که جزئی از زندگی روزمره همه اقشار جامعه است تبدیل خواهد شد و برای ۲۴۰ نفر فرصت شغلی بوجود آورده است.

مدیر کارخانه آتیلا همراه آیهان هم اظهار داشت: این واحد تولیدی در وسعت چهار هزار متر مربع، با ایجاد اشتغال برای ۲۴۰ نفر و سرمایه گذاری چهار هزار میلیاردریالی بخش خصوصی توسط رئیس جمهور و با حضور استاندار مرکزی راه اندازی شد.
محسن احمری بخشایش اضافه کرد: امیدواریم که به لطف خداوند و حمایت های مسئولین بتوانیم قدم بزرگی در راه گسترش اشتغال و انتقال تکنولوژی تولید تلفن همراه به کشور برداریم.
1401/04/11
19:45:32
5.0 / 5
230
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۲
لباس نو