بلیت پروازهای اربعین از سایر شهرها چقدر است؟

بلیت پروازهای اربعین از سایر شهرها چقدر است؟

به گزارش لباس نو، به قول دبیر انجمن شرکتهای هواپیمایی، قیمت بلیت از فرودگاه های مشهد، یزد، کرمان، زاهدان و بیرجند به نجف و بغداد هفت میلیون و ۶۰۰ هزار تومان و از تهران و سایر فرودگاه های کشور شش میلیون تومان است.


به گزارش لباس نو به نقل از ایسنا، انجمن شرکتهای هواپیمایی اعلام نمود با عنایت به ابلاغیه سازمان هواپیمایی کشوری در مورد پروازهای اربعین ۱۴۰۱، بازه زمانی فروش بلیت پروازهای اربعین از تاریخ ۱۵ شهریورماه تا ۳۰ شهریور تعیین شده و نرخ بلیت رفت و برگشت از تهران به نجف و بغداد در این بازه شش میلیون تومان است؛ در عین حال نرخ بلیت رفت و برگشت از مشهد، کرمان، یزد و زاهدان به نجف و بغداد ۷ میلیون و ۶۰۰ هزار تومان است.
همینطور کلیه بلیت های صادره توسط شرکتهای هواپیمایی قابلیت استرداد با کسر هزینه ۵۰۰ هزار تومان تا ۲۴ ساعت را دارند و همه شرکتهای هواپیمایی موظفند در صورت پرداخت وجه و عدم صدور بلیت، کل وجه دریافتی را بدون کسر جریمه کنسلی استرداد کنند.
در این خصوص مقصود اسعدی سامانی -دبیر انجمن شرکتهای هواپیمایی- به ایسنا، در رابطه با لغو بلیت های اربعین توضیح داد: مسافرانی که برای نجف یا بغداد بلیت گرفته باشند، تا ۲۴ ساعت پیش از پرواز اگر بلیتشان را کنسل کنند، ۵۰۰ هزار تومان به ازای هر بلیت ازشان کسر می شود و باقی پول بلیت به آنها برگردانده می شود، اگر از ۲۴ ساعت تا پیش از پرواز بخواهند کنسل کنند، ۵۰ درصد قیمت بلیت بعنوان جریمه از آنها کسر می شود.
وی افزود: اگر مسافری بخواهد از راه اینترنتی بلیت بگیرد و پول پرداخت کند اما بلیت برایش صادر نشود، بدون کسر جریمه باید تمام پولش برگردانده شود. این هم برمی گردد به مشکلات اینترنتی که به علت سرعت پایین اینترنت یا قطع شدن اینترنت، چنین مشکلاتی پیش می آید.
دبیر انجمن شرکتهای هواپیمایی درباره ی قیمت بلیت هم بیان نمود: قیمت بلیت از فرودگاه های مشهد، یزد، کرمان، زاهدان و بیرجند به نجف و بغداد هفت میلیون و ۶۰۰ هزار تومان است، یک طرفه این مسیر هم سه میلیون و ۸۰۰ هزار تومان است. از تهران و سایر فرودگاه های کشور همانطور که اعلام شده بود، به صورت رفت و برگشتی شش میلیون تومان است.1401/06/17
19:40:26
5.0 / 5
271
تگهای خبر: اینترنت , فروش , قیمت , هزینه
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۳
لباس نو