قربانعلی:

زوار اربعین ۵ ساعت قبل از پرواز در فرودگاه نجف حاضر باشند

زوار اربعین ۵ ساعت قبل از پرواز در فرودگاه نجف حاضر باشند

به گزارش لباس نو، سخنگوی شرکت هواپیمایی ایران ایر اظهار داشت: زواری که قصد برگشت از فرودگاه نجف به ایران را دارند، باتوجه به ازدحام در ورودی فرودگاه به سبب بررسی های امنیتی، پنج ساعت پیش از پروازشان به فرودگاه نجف مراجعه کنند تا از پرواز جا نمانند.


به گزارش لباس نو به نقل از ایسنا، در صورتیکه قبل از این در ایام مانده به اربعین، بیشتر مسافرت های هوایی از ایران به مقصد نجف و بغداد صورت می گرفت، باتوجه به توقف سفرهای زمینی از طرف ستاد مرکزی اربعین، تقاضایی برای بازگشت زوار از نجف انجام شده است. در این جهت حسام قربانعلی- سخنگوی هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران، در جمع خبرنگاران اظهار داشت: به سبب توقف سفرهای زمینی اربعین، تقاضای زیادی برای ایران ایر در پروازهای برگشت از نجف به تهران به وجود آمده است که درحال پاسخگویی به این تقاضاها هستیم.
وی اشاره کرد: به سبب ازدحام جمعیت در ایستگاه پرواز هواپیمایی هما در فرودگاه نجف، صف های امنیتی برای ورود به این فرودگاه طولانی است و ضروریست که زوار حتما پنج ساعت پیش از پرواز خود در فرودگاه نجف حاضر شوند تا پرواز خودرا از دست ندهند.
سخنگوی هما درباره ی پروسه فروش بلیت نیز توضیح داد: ما در فرودگاه نجف فروش بلیت نخواهیم داشت و زوار بدون داشتن بلیت نمی توانند به فرودگاه مراجعه کنند، در فرودگاه امام خمینی و ترمینال سلام هم فروش نخواهیم داشت و تنها به درخواست کسانی که از پرواز جا مانده اند، رسیدگی می شود. بدین سبب از آنجائیکه بازرسی وزارت راه در فرودگاه حضور دارد و فروش بلیت در فرودگاه ممنوع می باشد، زوار باید بوسیله وب سایت ebooking.iranair.com به تهیه بلیت اقدام نمایند.
به گزارش لباس نو به نقل از ایسنا، همین طور شهر فرودگاهی امام خمینی (ره) در اطلاعیه ای اعلام نمود: باتوجه به بسته بودن مرز زمینی زوار محترم بدون بلیت از مراجعه به فرودگاه امام خمینی (ره) اجتناب کنند. با توجه به این که به هیچ وجه بلیت در فرودگاه صادر نمی گردد، از ورود بدون بلیت به ترمینال سلام ممانعت خواهد شد.
منبع:

1401/06/19
15:59:29
5.0 / 5
285
تگهای خبر: سایت , سفر , فروش
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۴
لباس نو