اعلام جزییات آگهی مزایده دوم خودرو های خارجی

اعلام جزییات آگهی مزایده دوم خودرو های خارجی

لباس نو: مزایده فوق العاده شماره 566 خودرو های خارجی بوسیله سامانه مزایده الکترونیک دولت انجام می شود.به گزارش لباس نو به نقل از سازمان جمع آوری و فروش اموال تملیکی، سعید غلامی باغی معاون بهره برداری و فروش اموال منقول سازمان جمع آوری و فروش اموال تملیکی، گفت: برمبنای دستورات قضائی و بعد از برگزاری مزایده ۵۶۵ خودرو های خارجی که قریب به ۱۰۰۰ دستگاه خودروی سواری خارجی رسوبی موجود در انبارهای کشور فروخته شد، سازمان جمع آوری وفروش اموال تملیکی در نظر دارد باقی مانده خودرو های خارجی رسوبی را با بهره بردن از سامانه مزایده الکترونیک دولت (ستاد) بصورت اینترنتی به فروش برساند.
معاون بهره برداری و فروش اموال منقول سازمان جمع آوری و فروش اموال تملیکی با توضیح این که متقاضیان می توانند از ساعت ۸ روز سه شنبه مورخ ۲۶ مهر ۱۴۰۱ لغایت ساعت ۲۴ روز یکشنبه مورخ اول آبان ۱۴۰۱ برای دریافت اطلاعات لیست خودرو ها، شرایط مزایده و ارائه پیشنهاد به وبگاه مزایده الکترونیک به آدرس eauc.setadiran.ir مراجعه نمایند، اظهار داشت: شرکت کنندگان در مزایده باید برای ثبت نام و دریافت گواهی امضا الکترونیک (توکن) به دفاتر ثبت اسناد رسمی در سراسر کشور مراجعه نمایند.
غلامی اضافه کرد: برگزاری مزایده فقط بوسیله سامانه مزایده الکترونیک دولت به آدرس فوق بوده و ارائه پیشنهاد قیمت نیز از این طریق به انجام می رسد، پس تمامی شرکت کنندگان در مزایده می توانند از ۲۶ مهرماه به آدرس eauc.setadiran.ir مراجعه و با بهره گیری از امضا الکترونیک، نسبت به ثبت پیشنهاد اقدام نمایند.
معاون بهره برداری و فروش اموال منقول سازمان جمع آوری و فروش اموال تملیکی در ادامه جزییات دیگری از این مزایده الکترونیکی فوق العاده را بیان کرد و اظهار داشت: ثبت پشنهاد قیمت در سامانه مذکور حداکثر تا ساعت ۲۴ روز یکشنبه اول آبان ماه امکان پذیر است. داشتن کد ملی برای اشخاص حقیقی و کد اقتصادی برای اشخاص حقوقی به همراه شماره حساب قابل استفاده بوسیله اینترنت جهت متقاضیان شرکت در مزایده الزامی است.
وی درباب بازدید از خودرو ها هم اشاره کرد: بازدید از خودرو های مطرح شده، در تمامی ایام هفته حتی روزهای تعطیل در بازه زمانی تعیین شده (۲۶ مهر تا اول آبان ۱۴۰۱) از ساعت ۸ الی ۱۹ امکانپذیر است که پیشنهاد می شود باتوجه به تنوع خودرو های مطرح در مزایده، پیش از ارائه پیشنهاد از خودرو ها بازدید به عمل آید.
غلامی زمان رمزگشایی مزایده فوق العاده ۵۶۶ خوروهای خارجی را سوم آبان اعلام نمود و اضافه کرد: پیشنهادهای ثبت شده در سامانه مزایده الکترونیک رأس ساعت ۱۲ روز سه شنبه سوم آبانماه در محل سازمان مرکزی، رمزگشایی و در همان روز نیز برندگان مزایده اعلام می شوند.
وی در آخر اشاره کرد: متقاضیان می توانند بمنظور دریافت اطلاعات بیشتر جهت شرکت در مزایده الکترونیک فوق العاده ۵۶۶ و رؤیت شماره تلفن و آدرس مدیریت های استانی به آدرس www.tamliki.ir مراجعه نمایند و در صورت تمایل به ارائه انتقاد، پیشنهاد و یا شکایت با سیستم ارتباط گویای سازمان به شماره تلفن ۲۷۶۵۲۱۹۸-۰۲۱ تماس حاصل نمایند.

1401/07/20
16:57:41
5.0 / 5
258
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۵
لباس نو