زیان ۱۸ میلیارد دلاری دارندگان ارزهای مجازی در ۳ روز

زیان ۱۸ میلیارد دلاری دارندگان ارزهای مجازی در ۳ روز

لباس نو: سایت مرجع ˮكوین ماركتˮ اعلام نمود ارزش كل بازار ارزهای مجازی جهانی در سه روز گذشته حدود ۱۸ میلیارد دلار كاهش داشته است.


به گزارش لباس نو به نقل از سی ان بی سی، بعد از آن كه اعلام گردید بازار ارز مجازی "بیت فینیكس" كلیه سپرده های ارزی مجازی را تعلیق می كند، روند ریزش قیمت ارزهای مجازی تشدید شد به گونه ای كه ارزش بیت كوین در سه روز پنج درصد و "اترتیوم" ۱۸ درصد كاهش پیدا كرد.

ارزش بیت كوین كه با ارزش ترین و پرمبادله ترین ارز مجازی جهان است، هفته گذشته برای اولین بار در ماه اخیر به زیر ۶۲۰۰ دلار رسید. تا آخر روز جمعه، ارزش كل بازار ارزهای مجازی جهانی با ۲۱۹ میلیارد دلار رسید كه در مقایسه با ركورد ثبت شده ۸۲۰ میلیارد دلاری در ژانویه امسال، حدودا یك چهارم شده است.

جو پاسكال، بنیان گذار مركز ارزهای مجازی " بیت بول كپیتال" گفت فضای نامطمئن بازارهای بورسی در جهان به ارزهای مجازی هم سرایت كرده است: وقتی كه نوسانات بازار بورس تشدید می شود، عده ای در بازار ارزهای مجازی هم دچار اضطراب می شوند.

این اولین بار نیست كه ارز های مجازی دچار چنین نوسان شدیدی می شوند، پیشتر و در ماه فوریه، بعد از آن كه گوگل اعلام نموده بود پرداخت هزینه تبلیغات با استفاده از ارزهای مجازی را ممنوع خواهد كرد، ارزش این ارزها كاهش بسیار شدیدی را تجربه كرده بود و تنها طی ۲۴ ساعت، ارزش بازار از حدود ۳۷۳ میلیارد دلار به ۳۱۰ میلیارد دلار رسید.
1397/07/21
15:26:56
0.0 / 5
4898
تگهای خبر: دلار , قیمت , هزینه
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۴
لباس نو