عرضه گوشت قرمز منجمد در 55 نقطه اهواز

عرضه گوشت قرمز منجمد در 55 نقطه اهواز

لباس نو: خوزستان معاون توسعه تجاری و صنایع کشاورزی سازمان جهاد کشاورزی خوزستان از توزیع گوشت قرمز منجمد در 55 نقطه کلانشهر اهواز بمنظور کنترل قیمت و تنظیم بازار آگاهی داد.


عبدالهادی فرخ تبار در گفت و گو با ایسنا، با اشاره به توزیع گوشت قرمز منجمد در بازار خوزستان اظهار داشت: بمنظور تنظیم بازار خوزستان و کاهش قیمت ها، توزیع و عرضه گوشت منجمد تولید داخل با قیمت مصوب بدون محدودیت در بازار خوزستان در حال انجام می باشد.
وی ادامه داد: توزیع گوشت قرمز منجمد تا رسیدن به نقطه تعادل و تنظیم بازار و کاهش محسوس قیمت گوشت گوسفند و گوساله تازه ادامه خواهد داشت.
معاون توسعه تجاری و صنایع کشاورزی سازمان جهاد کشاورزی خوزستان اظهار داشت: گوشت قرمز منجمد در ۵۵ نقطه کلانشهر اهواز خصوصاً فروشگاه های زنجیره ای درحال توزیع است.
فرخ تبار عنوان کرد: از دی ماه امسال باتوجه به شرایط قیمت گوشت قرمز، عمدتاً در فروشگاه های زنجیره ای و عاملان مورد اعتماد توزیع گوشت قرمز منجمد بصورت پیوسته انجام شده و این روند همچنان در حال انجام می باشد.
وی افزود: همین طور نظارت بر بازار درباب افزایش قیمت گوشت قرمز از طرف بازرسان سازمان صمت، جهاد کشاورزی و تعزیرات حکومتی در حال انجام می باشد و جای نگرانی نیز درباب تامین گوشت قرمز منجمد در بازار وجود ندارد.
معاون توسعه تجاری و صنایع کشاورزی سازمان جهاد کشاورزی خوزستان اشاره کرد: میانگین قیمت گوشت قرمز منجمد توزیع شده در بازار استان بسته به قطعه گوشت، از کیلویی ۱۳۰ تا ۱۶۰ هزار تومان است که در فروشگاه های زنجیره ای استان توزیع می شود.
منبع:

1401/12/21
11:04:14
5.0 / 5
235
تگهای خبر: توسعه , تولید , فروش , فروشگاه
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۲
لباس نو