افزایش ظرفیت پست برق فوق توزیع دژپل در دزفول

افزایش ظرفیت پست برق فوق توزیع دژپل در دزفول

لباس نو: خوزستان مدیرعامل شرکت برق منطقه ای خوزستان از افزایش ظرفیت پست فوق توزیع 132 به 33 کیلوولت دژپل در دزفول آگاهی داد.محمود دشت بزرگ در گفت و گو با ایسنا، اظهار داشت: باتوجه به رشد بار در منطقه و نیاز مصرف آینده، افزایش ظرفیت پست برق دژپل دزفول در دستور کار قرار گرفت و بعد از اقدامات لازم این کار اجرائی شد.

وی اضافه کرد: در اولین مرحله یک ترانس با ظرفیت ۵۰ مگاولت آمپر جایگزین یک ترانس با ظرفیت ۲۷ مگاولت آمپری شده و تحت ولتاژ قرار گرفته است و در مرحله دوم که عملیات اجرائی آن درحال انجام بوده و بنا است تا پیش از پیک مصرف وارد مدار شود، یک ترانس ۵۰ مگاولت آمپری دیگر جایگزین ترانس ۲۷ مگاولت آمپری خواهد شد.

مدیرعامل شرکت برق منطقه ای خوزستان با اعلان اینکه ارزش سرمایه گذاری اولین مرحله ۴۵۰ میلیاردریال و مجموع دو مرحله بیش از ۹۰۰ میلیاردریال است، اشاره کرد: علاوه بر افزایش ظرفیت پست دژپل بنا است ۳ فیدر ۳۳ کیلوولت نیز نصب و اجرائی شود.

دشت بزرگ عنوان کرد: با اقدامات انجام شده ظرفیت پست دژپل از ۱۰۴ مگاولت آمپر به ۱۵۰ مگاولت آمپر (سه ترانس ۵۰ مگاولت آمپری) خواهد رسید.

وی در آخر اشاره کرد: افزایش ظرفیت این پست موجب پایداری برق شهرستان دزفول و تامین برق مشترکین بخش صنعتی و خانگی خواهد شد.

منبع:

1402/03/06
14:44:07
5.0 / 5
338
تگهای خبر: صنعت , صنعتی
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۲
لباس نو