دبیر اجرایی خانه كارگر یزد تأكید كرد:

ضرورت حذف واسطه در استخدام كارگران صنعتی در یزد

ضرورت حذف واسطه در استخدام كارگران صنعتی در یزد

لباس نو: دبیر اجرایی خانه كارگر استان یزد با اشاره به لزوم پشتیبانی از جامعه كارگری به منظور رونق تولید، اظهار داشت: مدیران سرمایه گذاران و كارآفرینان بدون واسطه با كارگران قرارداد همكاری امضا كنند.


به گزارش لباس نو به نقل از ایسنا، «علی محمد دهقانی» در همایش بزرگداشت روز جهانی كارگر در استان جامعه كارگری استان یزد را به پاس حمایت ها سپاسگزار و برای عدم برخی حمایت ها نظیر پرداخت به موقع حقوق و مزایان معترض دانست و اظهار نمود: كارگران یزدی سال قبل را به علت گرانی ها و پرداخت نشدن بموقع حقوق با سختی سپری كردند كه دخالت جدی مسئولان ارشد استان را می طلبد.
وی با بیان این كه مقدار و نحوه پرداخت حقوق در ایران با شرایط ایده آل فاصله بسیاری دارد، اضافه كرد: سفارش در مورد تأمین امنیت شغلی كارگران و همینطور پرداخت به موقع و عادلانه حقوق و مزایا باید ملاك عمل برخی كارفرمایان قرار گیرد.
دبیر اجرایی خانه كارگر یزد در ادامه ضمن انتقاد به عملكرد شركت های تأمین نیروی انسانی در واحدهای تولیدی و صنعتی استان، اظهار داشت: مدیران صنعتی و تولیدی باید بدون واسطه با كارگران قرارداد بسته و بكارگیری كنند.
دهقانی خاطرنشان كرد: شركت های تأمین نیروی انسانی علاوه بر ایجاد چالش برای واحدهای صنعتی و تولیدی، حقوق و مزایای كارگران را هم كم می كنند.
او در آخر اظهار داشت: كارگران اعلام می كنند در صورتی كه دولت زیرساخت لازم را ایجاد كند، آماده هرگونه جان فشانی برای توسعه و پیشرفت كشور هستند.
1398/02/11
20:35:34
5.0 / 5
5198
تگهای خبر: توسعه , تولید , صنعت , صنعتی
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۳
لباس نو