با حكم وزیر اقتصاد؛

قائم مقام سازمان اموال تملیكی منصوب گردید

قائم مقام سازمان اموال تملیكی منصوب گردید

لباس نو: وزیر امور اقتصادی و دارایی طی حكمی محمدعلی افتخاری را به سمت عضو هیأت مدیره و قائم مقام سازمان جمع آوری و فروش و اموال تملیكی منصوب نمود.به گزارش لباس نو به نقل از وزارت اقتصاد و دارایی، در متن حكمی كه از طرف فرهاد دژپسند صادر شد، آمده است: نظر به تعهد، تجربه و شایستگی جنابعالی و با عنایت به مفاد ۱۵ قانون تأسیس سازمان جمع آوری و فروش اموال تملیكی، به سبب این حكم به مدت سه سال به این سمت منصوب می شوید.
امید است با اتكال به خداوند متعال و با رعایت اصول قانون مداری، اعتدال گرایی و منشور اخلاقی دولت تدبیر و امید، در انجام مأموریت ها و وظایف محوله موفق و موید باشید.
گفتنی است، افتخاری دارای مدرك تحصیلی كارشناسی ارشد در رشته مدیریت دولتی گرایش تحول و همین طور دكتری مدیریت در گرایش آینده پژوهی می باشد.
ریاست امور منابع انسانی و پشتیبانی، مدیركل پشتیبانی و رفاه، مدیر مسئولی نشریه برنامه، عضویت در شورای راهبری توسعه مدیریت، عضویت و دبیری هیأت امنای صندوق قرض الحسنه و عضویت دبیری ستاد صرفه جویی همچون سوابق مدیریتی و اجرایی وی در سازمان برنامه و بودجه است.
همچنین ریاست مركز اطلاع رسانی و امور بین الملل معاونت نظارت و راهبردی رئیس جمهور، دبیری هیأت امنا و رئیس خودگردانی مجتمع های آموزشی و رفاهی سازمان مدیریت و برنامه ریزی، مدیریت اجرایی و مشاورت قائم مقام مركز تحقیقات استراتژیك، مسؤلیت پیشبرد امور در رابطه با راه اندازی مركز مدیریت اطلاعات بلایا(ESCAP) و عضویت در هیأت امنای باشگاه فرهنگیان وزارت آموزش و پرورش از دیگر سوابق شغلی افتخاری می باشد.
بر اساس این گزارش وزیر امور اقتصادی و دارایی طی احكام جداگانه دیگری، سیدحسین میرمعینی را به سمت عضو هیأت مدیره و معاون بهره برداری و فروش، سیدجواد هاشمی را به سمت رئیس هیأت عالی نظارت و سیف اله اسلامی را به سمت عضو هیأت مدیره و معاون توسعه مدیریت و منابع سازمان جمع آوری و فروش و اموال تملیكی منصوب نمود.


منبع:

1398/02/13
13:16:50
5.0 / 5
4788
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۳
لباس نو