توسط انتشارات در مسیر آفتاب؛

کتاب پول تو در جیب من چاپ شد

کتاب پول تو در جیب من چاپ شد

به گزارش لباس نو، کتاب پول تو در جیب من نوشته تالیا براری زیارکلائی توسط انتشارات در راه آفتاب منتشر و راهی بازار نشر شد.به گزارش لباس نو به نقل از مهر، کتاب «پول تو در جیب من» نوشته تالیا براری زیارکلائی بتازگی توسط انتشارات در راه آفتاب منتشر و راهی بازار نشر شده است.
نویسنده این کتاب می گوید تجارت، حقیقت جاودانه اقتصاد است. حضرت امیرالمومنین علی (ع) گفته اند: «تجارت کنید تا خدا به شما برکت دهد؛ برای اینکه من از پیامبر خدا (ص) شنیده ام که فرمودند: روزی بر ۱۰ قِسم است که ۹ قِسم آن بر تجارت و یک قسم بر غیر آن.» مردم شبانه روز تلاش می کنند در حالی که از آن ۹ قِسم غافل شده اند و همه با هم تلاش می کنند در آن یک قِسم سهم داشته باشند، وقت خودرا صرف می نماییم و در آخر هم به چیز خاصی هم نمی رسیم.
وی در ادامه می گوید: تجارت فقط مخصوص افرادی نیست که ژن خوب دارند. در کتاب «پول تو در جیب من» تشریح کرده ام تجارت متعلق به همه مردم است و امکان مردمی سازی تجارت با کمترین هزینه ها و ریسک صفر نیز وجود دارد. در این کتاب از ابتدایی ترین قسمت پول صحبت کرده ام و گفته ام پول کجاست و اثبات نموده ام پول زیاد در تجارت به دست می آید؛ به شکلی که کسی نمی تواند اما و اگری در آن وارد کند.
این کارشناس همین طور معتقد می باشد تجارت متعلق به همه مردم است و امکان مردمی سازی تجارت با کمترین هزینه ها و ریسک صفر وجود دارد؛ بطوریکه اگر شخصی بگوید، من فقط وقت دارم و سرمایه ای ندارم نیز بتواند تجارت کند.
براری زیارکلائی می گوید با گسترش صادرات، رونق حداکثری در چرخه تولید کشور و افزایش اشتغال شکل می گیرد و اگر فرهنگ تجارت رونق بگیرد، نه فقط هیچ جوان بیکاری نخواهیم داشت، بلکه مانند کشورهای پیشرفته دنیا برای کشورمان باید کارگر و کارمند جذب نماییم.


منبع:

1403/04/16
11:56:06
5.0 / 5
88
تگهای خبر: اشتغال , اقتصاد , تولید , هزینه
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۵
لباس نو