تغییر نرخ خوراك پالایشگاه ها از فردا

تغییر نرخ خوراك پالایشگاه ها از فردا

لباس نو: تعیین نرخ تسعیر ارز برای محاسبه قیمت خوراك پالایشگاه ها و فرآورده های تحویلی پالایشگاه ها با تغییراتی مواجه شده كه این تغییرات از فردا اجرا می گردد.


به گزارش لباس نو به نقل از ایسنا، هیات وزیران نرخ تسعیر ارز برای محاسبه قیمت خوراك پالایشگاه ها و فرآورده های تحویلی پالایشگاه ها را از فردا بر اساس دلار ۴۲۰۰ تومانی و مابه التفاوت آن با متوسط ماهانه نرخ ارز در سامانه نیما تعیین كرد.
در مصوبه هیات وزیران پیرامون تعیین نرخ تسعیر ارز برای محاسبه قیمت خوراك پالایشگاه (نفت خام و میعانات گازی) و فرآورده های تحویلی از پالایشگاه ها به شركت ملی پالایش و پخش فرآورده های نفتی ایران كه روز گذشته توسط معاون اول رییس جمهوری ابلاغ گردید، آمده است: " از ابتدای آبان ماه سال جاری نرخ تسعیر ارز برای محاسبه قیمت خوراك پالایشگاه ها (نفت خام و میعانات گازی) و فرآورده های تحویلی از پالایشگاه ها به شركت ملی پالایش و پخش فرآورده های نفتی ایران (پنج فرآورده اصلی و سوخت هوایی)، برابر با متوسط ماهانه نرخ ارز در سامانه نیما خواهد بود".
بر طبق این گزارش، هم اكنون متوسط نرخ یورو در سامانه نیما حدود ۹۴۰۰ و متوسط نرخ دلار در این سامانه ۸۰۰۰ تومان است.1397/07/30
13:11:12
5.0 / 5
4599
تگهای خبر: دلار , قیمت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۵
لباس نو