نماینده وزیر راه و شهرسازی در مناطق زلزله زده ارائه شد

نماینده وزیر راه و شهرسازی در مناطق زلزله زده ارائه شد

لباس نو: وزیر راه و شهرسازی در ابلاغی به رئیس بنیاد مسكن انقلاب اسلامی ماموریت داد كه با اختیار تام و با حضور در مناطق زلزله زده سرپل ذهاب و اسلام آباد غرب شخصا روند بازسازی را هدایت كند.


به گزارش لباس نو به نقل از ایسنا، محمد اسلامی در ابلاغ خود خطاب به علیرضا تابش تصریح كرده است: به سبب این ابلاغ به جناب عالی مأموریت داده می شود با اختیار تام با حضور درمناطق زلزله زده سرپل ذهاب و اسلام آبادغرب، روند بازسازی و عملیات مورد تعهد وزارت راه و شهرسازی را شخصا هدایت و عملكرد به صورت هفتگی به اینجانب گزارش نمایید.
وزیر راه و شهرسازی در ادامه ابلاغ خود خطاب به رئیس بنیاد مسكن انقلاب اسلامی خواهان همراهی و هماهنگی همه دستگاه ها شده است.
رئیس بنیاد مسكن انقلاب اسلامی در جمع خبرنگاران در تشریح روند بازسازی مناطق زلزله زده اظهار داشت: بنیاد مسكن انقلاب اسلامی برمبنای اساسنامه مصوب مجلس بعنوان متولی بازسازی شهر و روستا مشخص شده است و بر همین مبنا بازسازی مناطق بلا دیده از زلزله برمبنای قانون به این بنیاد محول شده است.
رئیس بنیاد مسكن انقلاب اسلامی اشاره كرد: تا اختتام امسال واحدهای احداثی روستایی به صورت كامل به بهره برداری می رسد ولی واحدهای احداثی شهری پیشرفت ۷۵ درصدی دارند.1397/08/22
21:48:55
5.0 / 5
4606
تگهای خبر: قانون
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۲
لباس نو