چرا ۱۶ مسافر پرواز تهران – تبریز سوار هواپیما نشدند؟

چرا ۱۶ مسافر پرواز تهران – تبریز سوار هواپیما نشدند؟

به گزارش لباس نو مدیركل روابط عمومی شركت هواپیمایی ایران ایر اظهار داشت: در پرواز بامداد امروز این ایرلاین در راه تهران - تبریز به دلیل نامناسب بودن شرایط جوی شهر تبریز ۱۶ نفر مسافر را برای حفظ ایمنی بیشتر هواپیما سوار نكردیم كه با فاصله حدود یك ساعت با هواپیمای شركتی دیگر پروازشان انجام شد.


به گزارش لباس نو به نقل از ایسنا، بامداد امروز ساعت ۷: ۲۰ قرار بود هواپیمای ATR شركت هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران تهران را به مقصد تبریز ترك كند اما این شركت هواپیمایی از صدور كارت پرواز ۱۶ نفر از مسافران امتناع كرد.
معصومه اصغرزاده - مدیركل روابط عمومی شركت هواپیمایی ایران ایر - در اینباره به ایسنا اظهار داشت: به خاطر شرایط جوی شهر تبریز و این كه هواپیما ATR بود در جهت حفظ ایمنی پرواز و مسافران، ۱۶ مسافر را سوار هواپیما نكردیم و با فاصله حدود یك ساعت پرواز آنها انجام شد.
وی اضافه كرد: بر مبنای هماهنگی های صورت گرفته با شركت هواپیمایی آتا پرواز این ۱۶ مسافر در ساعت ۸: ۳۰ به مقصد تبریز انجام شد و هیچ دلیل دیگری به غیر از حفظ ایمنی بیشتر پرواز نداشتیم.
اصغر زاده با اشاره به اینكه تمامی مسائل ایمنی باید در پرواز ها رعایت شود و به علت امنیت مسافران و همینطور شرایط آب هوای تبریز مسافران باقی مانده با هواپیمایی آتا به مقصد تبریز انتقال یافتند اضافه كرد: ایمنی و امنیت مسافران و هواپیما در اولویت برنامه های ما قرار دارد و بنابراین این جابجایی بوجود آمد.
به گزارش لباس نو به نقل از ایسنا، هواپیمای ATR (ای تی آر) برای سفرهای منطقه ای و كوتاه مدت استفاده می شوند و برای سفرهایی با مسافت های بسیار زیاد به كار نمی روند از طرفی در این هواپیماها خبری از ۲۰۰ تا ۳۰۰ مسافر نیست چون تعداد صندلی های این هواپیما محدود و زیر ۱۰۰ نفر است.1398/12/05
22:28:58
5.0 / 5
4709
تگهای خبر: سفر
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۳
لباس نو