رئیس هیئت عامل ایمیدرو در جمع خبرنگاران اعلام كرد

چند شركت زیرمجموعه ایمیدرو در راه  ورود به بازار بورس

چند شركت زیرمجموعه ایمیدرو در راه  ورود به بازار بورس

به گزارش لباس نو زنجان رئیس هیئت عامل ایمیدرو اظهار داشت: چند شركت زیرمجموعه ایمیدرو در حال آماده سازی برای وارد شدن به بورس است.خداداد غریب پور ظهر امروز (۸ مردادماه) در جمع خبرنگاران، با اشاره به ورود شرکت های دولتی به بورس، اظهار نمود: چند شرکت زیرمجموعه ایمیدرو در حال آماده سازی برای واردن شدن به بورس است.

وی با اشاره به ضرورت استخراج مواد معدنی، اضافه کرد: اولویت ما استخراج مواد معدنی فلزات آهنی و غیرآهنی و نیز سنگ های زینتی در کشور است.

این مسئول با اشاره به اینکه بخشنامه صادره در حوزه گون کار اکتشافات را در حوزه معدنی در استان زنجان با چالش مواجه کرده است، افزود: اولویت ما همزیستی با طبیعت و حفظ اکوسیستم در طبیعت است و همه باید مطیع قانون باشند.

غریب پور با اشاره به اینکه در بخش معدن اعتقاد به توسعه پایدار داریم، اشاره کرد: ۲۰ درصد کانی سنگ تولیدی معدن انگوران در استان زنجان استفاده و ۸۰ درصد سنگ های استخراج شده توسط معدن انگوران به استان های دیگر ارسال می شود.

معاون وزیر صمت در پاسخ به سئوالی در مورد استفاده از عایدات معدن انگوران در توسعه منطقه ماه نشان، عنوان کرد: این مساله جزو درخواست های مسئولان استان زنجان نیز بود.

وی اشاره کرد: قسمتی از درآمدهای معدنی به حوزه های زیرساختی خصوصاً راه تخصیص می یابد که دراین زمینه با وزارت راه و شهرسازی همکاری داریم.

منبع:

1399/05/08
15:08:02
5.0 / 5
2188
تگهای خبر: توسعه , تولید , قانون
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۲
لباس نو