یك مسئول:

شورای شهر، ادغام سازمان پسماند خراسان شمالی و بجنورد را تصویب كرد

شورای شهر، ادغام سازمان پسماند خراسان شمالی و بجنورد را تصویب كرد

خراسان شمالی رئیس شورای اسلامی شهر بجنورد اظهار داشت: سازمان پسماند خراسان شمالی و سازمان پسماند شهرداری بجنورد ادغام می شوند.


امروز در یکصد و نود و نهمین جلسه رسمی شورای اسلامی بجنورد، یکی از موارد مورد بحث بین اعضای حاضر در جلسه و شهردار بجنورد، اصلاح و ادغام سازمان پسماند خراسان شمالی و سازمان پسماند شهرداری بجنورد بود.
بهمن جباری رئیس شورای اسلامی شهر بجنورد در این نشست با توضیح اینکه تعیین تکلیف سازمان پسماند بجنورد در امتداد دفاع از حق و حقوق شهروندان است، اظهار داشت: دغدغه استخدامی و بکارگیری نیروهای پسماند بجنورد با پیگیری های استاندار حل شده است.
وی اشاره کرد: برای ادغام دو سازمان پسماند استان و بجنورد باید دید که آیا بخشنامه بجنورد اجازه ادغام خواهد داد یا خیر.
جباری اظهار نمود: دو سازمان پسماند استان و شهرداری بجنورد سازمان های مستقلی هستند و باید برپایه بخشنامه اقدام نماییم تا خللی در این میان ایجاد نشود.
وی اظهار داشت: سازمان پسماند خراسان شمالی مبلغ بسیار بالایی به اداره کل دارایی استان بدهکار است پس هنگام اصلاح و ادغام این دو سازمان باتوجه به بخشنامه ها و اساسنامه های موجود، باید بحث بدهی ها مطرح شود تا بعد از مدتی این بدهی، هزینه اضافه ای برای شهرداری بجنورد نباشد.
جباری افزود: با توجه به این که در سازمان پسماند شهرداری بجنورد، شهرداری اشخانه، اسفراین و شیروان هم سهامدار هستند باید بحث تقسیم نیروها در زمان ادغام با پسماند استان مورد توجه قرار بگیرد.
گفتنی است در انتها هم مبحث اصلاح و ادغام سازمان پسماند خراسان شمالی و پسماند شهرداری بجنورد مورد تصویب اعضای شورای شهر بجنورد قرار گرفت.1400/01/29
22:08:56
5.0 / 5
1523
تگهای خبر: سفر , هزینه
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۳
لباس نو