سرپرست معاونت امور اقتصادی استانداری كرمان:

کرمان از اختلاف طبقاتی میان شمال و جنوب رنج می برد

کرمان از اختلاف طبقاتی میان شمال و جنوب رنج می برد

به گزارش لباس نو کرمان سرپرست معاونت امور اقتصادی استانداری کرمان ضمن اشاره به لزوم ایجاد توازن در استان اظهار داشت: استان کرمان از اختلاف طبقاتی میان شمال و جنوب رنج می برد.


حسین مهرابی در مراسم معارفه صادق سلطانی نژاد بعنوان مدیرکل امور اقتصاد و دارایی استان کرمان بیان نمود: آقای شهسواری در شرایط پر تلاطمی قبول مسئولیت کرد اما توانست آرامش را به مجموعه برگرداند.
وی ادامه داد: مراکز و کارگروه های بسیاری مهمی زیرمجموعه اداره امور اقتصاد و دارایی هستند که همچون آنها میتوان به کارگروه اشتغال و سرمایه گذاری، کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید، کارگروه اقتصاد مقاومتی، شورای هماهنگی بانکها و غیره اشاره نمود.
مهرابی ضمن اشاره به تسهیلات تبصره 18 قانون بودجه سال 1400 اظهار داشت: اجرای این تبصره جنبه های مثبت و منفی خودش را دارد اما زیر پوشش قراردادن بانکها از نکات مثبت آن است؛ در مراکز شرق، جنوب و شمال غربی استان واحدهایی برای اجرای این تبصره مستقر کردیم.
وی خاطرنشان کرد: نسبت مصارف به منابع استان کرمان بخصوص در بانکهای خصوصی بسیار پایین است که پایین بودن آن سبب کاهش میانگین کل هم شده است؛ این مورد فرار سرمایه از استان به حساب می آید.
مهرابی تاکید کرد: جذب سرمایه گذار بخصوص سرمایه گذار خارجی در استان کرمان توجه ویژه می طلبد؛ همینطور در مورد عملیاتی کردن پنجره واحد الکترونیک هم اقدامات خوبی انجام شده است.
منبع:

1400/10/27
22:39:22
5.0 / 5
420
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۳
لباس نو