موسوی:

دولت از سرمایه های خرد در بورس حمایت كند

دولت از سرمایه های خرد در بورس حمایت كند

لباس نو: نایب رییس كمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی بر لزوم حمایت دولت از سرمایه های خرد در بورس تاكید كرد.


به گزارش لباس نو به نقل از ایسنا، سیدکاظم موسوی در تذکری در جلسه علنی بامداد امروز (چهارشنبه) مجلس اظهار داشت: اگر بورس برای هدایت نقدینگی و در جهت تولید و فعالیتهای مولد باشد خوب و مطلوب است. اصل بورس و سازمان بورس هم چیز خوبی است.
وی ادامه داد: به من گفتند که «من و تو» صحبت های من درباره بورس را پخش کرده است. ما سرباز ولایت هستیم؛ «مرگ بر آمریکا»، «مرگ بر انگلیس»، «مرگ بر اسرائیل» و مرگ بر کسانی که به آقا رسول الله اهانت کردند. ما نمایندگان انقلابی طرف مردم را می گیریم نه طرف دولت را.
نماینده مردم اردبیل در مجلس با اشاره به اینکه دولت باید از سرمایه های خردی که وارد بورس شده حمایت کند، اظهار داشت: یک آقای روحانی با من تماس گرفت که دو ماه پیش خانه اش را یک میلیارد تومان فروخته و در بورس گذاشته و حالا قیمت آن به ۱۵۰ میلیون تومان رسیده است. خانمی گوشواره اش را فروخته و افرادی خودرو و خانه هایشان را فروخته اند و در بورس گذاشته اند. حق الناس را نمی گردد خورد.
نایب رییس کمیسیون اقتصادی مجلس همینطور اظهار داشت: اگر هر کدام از بانک ها ۱۰ هزار میلیارد تومان به بورس بیاورند شاهد این مشکلات نیستیم. مردم از این مجلس انتظاراتی دارند. آنها با مشکل ویروس منحوس کرونا، کمبود درآمد و بیکاری مواجهند. باید به مردم توجه کرد و وزیر اقتصاد هم باید پاسخگوی مردم باشد.
نماینده مردم اردبیل در مجلس با اشاره به استحصال ۸۵۰ هزار تن سیب زمینی کشاورزان اردبیل اظهار داشت: بخشی از این محصولات روی دست مردم مانده چونکه صادرات نداریم و انبار مکانیزه برای نگهداری محصول هم نداریم. حتی کشاورزان می گویند راغب نیستیم محصول را از خاک بیرون بیاوریم چونکه هزینه کارگر را هم تأمین نمی کند.
منبع:

1399/06/19
13:34:54
5.0 / 5
1783
تگهای خبر: اقتصاد , اقتصادی , تولید , قیمت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۳
لباس نو