گزارشی از آپارتمان های فوق لاكچری

خانه ای با اجاره ماهانه ۸۰ میلیون در تهران!

خانه ای با اجاره ماهانه ۸۰ میلیون در تهران!

لباس نو: فرمانیه 1100 متر ویلای نوساز مبله، فوق لوكس با استخر، سونا، جكوزی؛ اجاره ماهیانه 80 میلیون تومان. شهرك غرب 700 متر ویلای لوكس، پنج خوابه، خواب های مستر، تراس های بزرگ، استخر؛ ماهیانه 65 میلیون تومان.


به گزارش لباس نو به نقل از ایسنا، این روزها در داغ ترین فصل جابه جایی شهر تهران و در شرایطی كه نرخ رشد اجاره بها در خردادماه ۲۳ درصد اعلام شده و اجاره اغلب آپارتمان های معمولی یك تا دو میلیون تومان است، نرخ های عجیب و غریبی از اجاره آپارتمان های فوق لاكچری شمال پایتخت در آگهی سایت های اینترنتی به چشم می خورد.
در اقدسیه آپارتمان ۳۵۰ متری فول امكانات، چهار خوابه، دارای روف گاردن، سالن ورزش، تراس بزرگ، متریال روز اروپا به مبلغ یك میلیارد تومان پول پیش و ۵۰ میلیون تومان اجاره ماهیانه ارائه شده است.
یك پنت هاوس ۴۰۰ متری چهار خوابه در الهیه واقع در طبقه ۲۷ با تراس های بزرگ ویودار، چهار پاركینگ و آشپزخانه فول فرنیش به مبلغ ۳۰۰ میلیون تومان ودیعه و ۳۵ میلیون تومان ماهیانه، اجاره داده می شود.
در شهرك غرب نیز برای یك ویلای ۷۰۰ متری پنج خوابه، دارای تراس های بزرگ و قابل چیدمان، استخر فعال، پاركینگ و سوئیت سرایداری مبلغ یك میلیارد تومان پول پیش و ۶۵ میلیون تومان اجاره تعیین شده است.
برای ویلای ۱۳۰۰ متری در لواسان با شش خواب، تریبلكس، چهار تراس با چشم انداز عالی، روف گاردن، استخر، سونا، جكوزی، سالن بازی، سوئیت مهمان، سوئیت سرایداری ۵۰۰ میلیون تومان ودیعه و ۷۵ میلیون تومان اجاره ماهیانه در نظر گرفته شده است.
در ولنجك برای یك آپارتمان ۳۱۷ متری چهار خوابه دو مستر، با تراس، غرق در نور، دو پاركینگ، استخر سونا جكوزی، سالن ورزش و حیاط مشجر مبلغ ۱۰۰ میلیون پول پیش و ۳۵ میلیون تومان اجاره ماهیانه تعیین شده است.
آپارتمان ۳۶۰ متری ۱۰ سال ساخت در فرشته، پنج خوابه با لوكیشن دنج، ویو ابدی، دو پاركینگ، استخر، سونا و جكوزی به مبلغ ۳۰۰ میلیون تومان ودیعه و ۳۰ میلیون تومان اجاره ماهیانه در نظر گرفته شده است.
یك ویلای ۱۱۰۰ متری نوساز كلیدنخورده مبله در فرمانیه با نمای رومی، حیاط بزرگ مشجر، آشپزخانه فرنیش، استخر، سونا، جكوزی به مبلغ ۸۰۰ میلیون تومان پول پیش و ۸۰ میلیون تومان ماهیانه، اجاره داده می شود.
اینها نمونه هایی از صدها آگهی اجاره آپارتمان های لوكس تهران در فضای مجازی است و هر لحظه هم فایل جدیدی در این دامنه قیمتی ارائه می شود.
دفاتر املاك می گویند كه تجار ایرانی مقیم اروپا و آمریكا، دوتابعیتی ها و خارجی ها برای اقامت موقت از این خانه های اجاره ای استفاده می نمایند. در اغلب روزهای سال هم خالی هستند. با این وجود، مالكان این واحدها آنها را مرتباً آگهی می كنند كه بتوانند در صورت تصویب قوانین مالیاتی در مجلس، با این توجیه كه خانه آگهی شده و اجاره نرفته است از پرداخت مالیات فرار كنند.
یكی از مشاوران املاك واقع در منطقه یك تهران با بیان این كه آپارتمان ها لوكس به ندرت مورد استفاده قرار می گیرد، بیان می كند: بیشتر از ۹۰ درصد این خانه ها خالی هستند و حتی خانواده های مرفه علاقه ای به اجاره این آپارتمان ها نشان نمی دهند.
عمده ویلاها و آپارتمان های فوق لاكچری به دو دلیل خالی مانده اند؛ گروه اول، خانه هایی هستند كه صاحبان آنها به قصد فرار مالیاتیِ آینده آنها را به شكل صوری فایل می كنند. دسته دوم كسانی هستند كه مشتریان خاص از خارج دارند. تجار ایرانی دو تابعیتی، معمولاً مهمانی ها و جلسات خودرا با شركای اروپایی و آمریكایی در این خانه ها برگزار می كنند.
منبع:

1398/04/18
14:34:51
5.0 / 5
5337
تگهای خبر: اینترنت , سایت , قیمت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۲
لباس نو